עורך הדין אסף אמון.

ירידה לפרטים קטנים, מאמץ חסר פשרות עד להשגת המטרה

משרד עו”ד אסף אמון, מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי, דיני עבודה ומשפט מנהלי. המשרד מעניק שירותים משפטיים במנעד רחב של נושאים, תוך מתן שירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, תוך הבנה כי עניינו האישי של הלקוח מתורגם במהרה למשימתו של המשרד.

המשרד בניהולו של עו”ד אסף אמון, בוגר בית הספר למשפטים ובית הספר למנהל עסקים מאת המסלול האקדמי המכללה למנהל ומחזיק בתעודת מגשר מאת מרכז הגישור בנווה צדק. עו”ד אמון בעל ניסיון של 15 שנים בתחום העסקי, בליווי חברות, יזמות וניהול משא ומתן.

מעבר לידע המשפטי והעסקי המשולב, המשרד מספק ללקוח ערך מוסף ייחודי בתחום קבלת ההחלטות, על ידי החלת חשיבה יצירתית בעת גיבוש האסטרטגיה המתאימה ביותר. המשרד שואף לחקור ולחשוף את השכבות הנסתרות שאינן נראות לעין, מתוך הבנה שלכל מקרה יש נסיבות מיוחדות, ולכן יש לחפש פתרון יצירתי לפתרון הדילמה המשפטית. ייצוג הלקוח בפני בתי המשפט השונים הוא אמנות, והיכולת להתמודד בהצלחה עם הנושאים השונים מחייבת מאמץ בלתי מתפשר וגישות יצירתיות ואסטרטגיות.

המשרד אינו מסתפק בפתרון הסוגיה המשפטית, אלא חותר להבין את הרבדים הסמויים, אשר אינם נגלים לעין, מתוך הבנה כי לכל לקוח יש דרך רצויה ליישוב מחלוקות וסכסוכים. הליווי המשפטי, הכולל ייצוג בבתי המשפט השונים, מותאם לכל לקוח, על ידי חשיבה יצירתית ותכנון אסטרטגי ההופכת את הייעוץ המשפטי לדרך חיים.

עקבו אחרינו

שיחת ייעוץ חינם

השאר/י פרטים בטופס או בטלפון
03-77-33-626, לתיאום פגישת יעוץ ובניית תכנית פעולה ממוקדת ואישית!

facecf

חפשו באתר

הישארו מעודכנים