עורך דין דיני עבודה

המשרד מייצג מעסיקים במנעד רחב של נושאים, כגון: עריכת הסכמים, ייעוץ וליווי משפטי שוטף בנוגע לסוגיות הקשורות ליחסי עובד מעביד, השתתפות בשימוע לפני פיטורים, ייצוג בבית הדין לעבודה, ניהול מו"מ עם עובדים לפני פיטורים ועדכון והתאמת זכויות העובדים וצרכיו של הארגון אל מול חקיקה והפסיקה.

המשרד מלווה עובדים במקומות העבודה השונים, בכל הנוגע למימוש זכויות ואף מעניק הגנה והדרכה משפטי ועובדים המבקשים לממש את זכויותיהם שנצברו במרוץ השנים במהלך עבודתם.

לקוחות המשרד נהנים משירות משפטי איכותי, תוך התייחסות לרצונו של העובד, בהתבסס על מערכת היחסים שנוצרה במרוץ השנים, ביחס למקום עבודתו.

בשלב הראשון, המשרד פועל לסיים את הקונפליקטים בין מקום העבודה לעובד בדרך של הידברות מתוך רצון לסייע לצדדים להמשיך בדרכם תוך היפרדות מכובדת ומיטבית, במידת האפשר.

משרד עו"ד אמון מלווה עובדים ומעסיקים בהתמודדות עם סיטואציות מורכבות שנוצרו כחלק ממרקם היחסים העדין שנוצר במקום העבודה, מתוך רצון לסייע לצדדים להמשיך את שגרת חייהם תוך מזעור נזקים, הן לעובד והן למעסיק, מתוך הבנה כי האינטרס המשותף של הצדדים גובר על התדיינות הכרוכה בעליות לא מבוטלות בבית הדין.

וירוס הקורונה - אישה במסכה

זכויות עובדים ומעסיקים בתקופת משבר הקורונה

"לאור התפשטות נגיף הקורונה ברחבי העולם מעסיקים ועובדים מוצאים עצמם בפני דילמות לא פשוטות המתייחסות ליחסי עובד מעביד, תוך רצון למזער את הפגיעה בעסק ולשמור על הקיים, ובעיקר למנוע פגיעה בעובדים, שהם אחד הנכסים המרכזיים של העסק."

המשך לקרוא

בניין ההסתדרות בת"א// צילום: גדעון מרקוביץ'

ההסתדרות תמכה בפיטורי עובדת כי הסמנכ"לית נשואה למנכ"ל

חברת בת של ההסתדרות פיטרה עובדת ללא כל סיבה, כך לפי תביעה חדשה • העובדת טוענת כי ארגון העובדים לא נקט אצבע לעזור לה בגלל שהסמנכ"לית ה...

המשך לקרוא

שיחת ייעוץ חינם

השאר/י פרטים בטופס או בטלפון
03-77-33-626, לתיאום פגישת יעוץ ובניית תכנית פעולה ממוקדת ואישית!

facecf

חפשו באתר

הישארו מעודכנים